Scrape To Field (1.0.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj

en: Text format
eo: Tekstformato
