Scrape To Field (1.0.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Every minute
gl: Cada minuto

en: Separator
gl: Separador

en: Source URL
gl: URL fonte

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Other
gl: Outro

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: Security settings
gl: Configuración da seguranza

en: Text format
gl: Formato do texto
