Scrape To Field (1.0.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Cancel
he: ביטול

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Every hour
he: כל שעה

en: Separator
he: מפריד

en: Source URL
he: URL מאובטח

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Other
he: אחר

en: Cron settings
he: הגדרות Cron

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Security settings
he: הגדרות אבטחה

en: Text format
he: מבנה טקסט
