Scrape To Field (1.0.2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Cancel
it: Annulla

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Every hour
it: Ogni ora

en: Separator
it: Separatore

en: Source URL
it: URL Sorgente

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Other
it: Altro

en: Cron settings
it: Impostazioni cron

en: Allowed HTML tags
it: Elementi HTML consentiti

en: HTML content
it: Contenuto HTML

en: Security settings
it: Impostazioni sicurezza

en: Text format
it: Formato del testo
