Scrape To Field (1.0.2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Every hour
ja: 1時間ごと

en: Separator
ja: セパレーター

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Other
ja: その他

en: Cron settings
ja: Cron の設定

en: Allowed HTML tags
ja: 使用できるHTMLタグ

en: Attribute name
ja: 属性名

en: HTML content
ja: HTMLコンテンツ

en: Every 6 hours
ja: 6時間毎

en: Every 12 hours
ja: 12時間毎

en: Security settings
ja: セキュリティー設定

en: Text format
ja: テキストフォーマット
