Scrape To Field (1.0.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Separator
jv: Watesan

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Other
jv: Liyané

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: Text format
jv: Format tèks
