Scrape To Field (1.0.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Other
ka: სხვა

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
