Scrape To Field (1.0.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Other
kk: Басқа

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері
