Scrape To Field (1.0.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
