Scrape To Field (1.0.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Other
lv: Citi

en: Cron settings
lv: Cron iestatījumi

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: CSS Selector
lv: CSS selektors

en: Text format
lv: Teksta formāts
