Scrape To Field (1.0.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Every minute
mr: प्रत्येक मिनिट

en: Every hour
mr: प्रत्येक तास

en: Allowed HTML tags
mr: HTML च्या उपयोगाची अनुमती

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
