Scrape To Field (1.0.2) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Daily
ms: Harian

en: Weekly
ms: Mingguan

en: General settings
ms: Seting umum

en: Separator
ms: Pemisah

en: Global settings
ms: Pengesetan global

en: Other
ms: Lain-lain

en: Allowed HTML tags
ms: Tag HTML yang dibenarkan

en: Text format
ms: Format teks
