Scrape To Field (1.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू
