Scrape To Field (1.0.2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Cron settings
nl: Cron-instellingen

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Attribute name
nl: Attribuutnaam

en: HTML content
nl: HTML-inhoud

en: Security settings
nl: Beveiligingsinstellingen

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: XPath Expression
nl: XPath-expressie
