Scrape To Field (1.0.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Other
nn: Andre

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke

en: Text format
nn: Tekstformatering
