Scrape To Field (1.0.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Cancel
oc: Anullar

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Every minute
oc: A cada minuta

en: Every hour
oc: A cada ora

en: Separator
oc: Separador

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Other
oc: Autre

en: Allowed HTML tags
oc: Balisas HTML autorizadas

en: Text format
oc: Format de tèxte
