Scrape To Field (1.0.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Cancel
os: Аппар

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри
