Scrape To Field (1.0.2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Every minute
pl: Co minutę

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Other
pl: Inne

en: Cron settings
pl: Ustawienia demona cron

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS

en: HTML content
pl: Zawartość HTML

en: Security settings
pl: Ustawienia bezpieczeństwa

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Selector type
pl: Typ selektora

en: XPath Expression
pl: Wyrażenie XPath
