Scrape To Field (1.0.2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Every minute
pt: Todos os minutos

en: Every hour
pt: Todas as horas

en: Separator
pt: Separador

en: Source URL
pt: URL de origem

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Other
pt: Outro

en: Cron settings
pt: Configurações do Cron

en: Allowed HTML tags
pt: Etiquetas de HTML permitidas

en: Attribute name
pt: Nome do atributo

en: Text format
pt: Formato de texto
