Scrape To Field (1.0.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Cancel
ro: Anulare

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: General settings
ro: Setări generale

en: Source URL
ro: URL sursă

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Other
ro: Altele

en: Cron settings
ro: Setări cron

en: Allowed HTML tags
ro: Taguri HTML permise

en: Attribute name
ro: Nume atribut

en: Text format
ro: Formatare text
