Scrape To Field (1.0.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Cancel
tr: İptal

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Every hour
tr: Her saat

en: Separator
tr: Ayraç

en: Source URL
tr: Kaynak URL

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Other
tr: Diğer

en: Cron settings
tr: Zamanlanmış görev ayarları

en: Allowed HTML tags
tr: İzin verilen HTML etiketleri

en: Attribute name
tr: Nitelik ismi

en: Security settings
tr: Güvenlik ayarları

en: Text format
tr: Metin biçimi
