Scrape To Field (1.0.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Source URL
ug: مەنبەURL

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Other
ug: باشقا

en: Allowed HTML tags
ug: خەتكۈچلەر تەستىقلانغانHTML
