Scrape To Field (1.0.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Every minute
uk: Щохвилини

en: Every hour
uk: Щогодини

en: Separator
uk: Розділювач

en: Source URL
uk: URL джерела

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Other
uk: Інше

en: Cron settings
uk: Налаштування крону

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: CSS Selector
uk: Селектор CSS

en: Attribute name
uk: Назва властивості

en: Security settings
uk: Налаштування безпеки

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Selector type
uk: Тип селектора

en: Attribute value
uk: Значення атрибута
