Scrape To Field (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Allowed HTML tags
ur: جائز ایچ ٹی ایم ایل ٹیگز

en: Text format
ur: متن کی آرائش
