Scrape To Field (1.0.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Source URL
vi: URL nguồn

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Other
vi: Khác

en: Cron settings
vi: Các thiết lập Cron

en: Allowed HTML tags
vi: Các thẻ HTML được cho phép

en: Attribute name
vi: Tên thuộc tính

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
