Scrape to field (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Custom
am: ብጁ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
