Scrape to field (1.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Other
ast: Otru

en: Allowed HTML tags
ast: Permítense etiquetes HTML
