Scrape to field (1.0.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Other
el: Άλλο

en: Cron settings
el: Ρυθμίσεις Cron

en: Allowed HTML tags
el: Επιτρεπτές ετικέτες HTML

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
