Scrape to field (1.0.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Cancel
et: Tühista

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Every minute
et: Iga minut

en: Every hour
et: Iga tund

en: Separator
et: Eraldaja

en: Custom
et: Kohandatud

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Other
et: Muu

en: Cron settings
et: Croni seaded

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Security settings
et: Turvasätted

en: Text format
et: Tekstivorming
