Scrape to field (1.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Every hour
eu: Orduro

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Other
eu: Bestea

en: Cron settings
eu: Cron ezarpenak

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: Text format
eu: Testuaren formatua
