Scrape to field (1.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Every hour
fi: Tunneittain

en: Separator
fi: Erotin

en: Source URL
fi: Lähde verkko-osoite

en: Custom
fi: Oma

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Cron settings
fi: Cron-asetukset

en: Allowed HTML tags
fi: Sallitut HTML-tagit

en: Security settings
fi: Turvallisuusasetukset

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: XPath Expression
fi: XPath lauseke
