Scrape to field (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Other
gu: અન્ય

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
