Scrape to field (1.0.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Every minute
hu: Minden perc

en: Every hour
hu: Minden órában

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Source URL
hu: Forrás webcím

en: Custom
hu: Egyéni

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Other
hu: Egyéb

en: Cron settings
hu: Cron beállítások

en: Allowed HTML tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők

en: Attribute name
hu: Tulajdonság neve

en: HTML content
hu: HTML tartalom

en: Every 6 hours
hu: 6 óránként

en: Every 12 hours
hu: 12 óránként

en: Security settings
hu: Biztonsági beállítások

en: Text format
hu: Szövegformátum
