Scrape to field (1.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Cancel
id: Batal

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Separator
id: Pemisah

en: Custom
id: Tersuai

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Other
id: Lainnya

en: Cron settings
id: Pengaturan cron

en: Allowed HTML tags
id: Tag HTML yang dibolehkan

en: Attribute name
id: Nama atribut

en: Security settings
id: Pengaturan keamanan

en: Text format
id: Format teks
