Scrape to field (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Cancel
is: Hætta við

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Every hour
is: Á klukkustundar fresti

en: Separator
is: Skilja

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Allowed HTML tags
is: Leyfileg HTML tög

en: Text format
is: Textaforsnið
