Scrape to field (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Attribute name
kn: ವೈಶಿಷ್ಟ್ಯದ ಹೆಸರು
