Scrape to field (1.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Other
ku: هیتر

en: Allowed HTML tags
ku: تاگەکانی هـ.ت.م.ل. ـی ڕێگاپێدراو

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
