Scrape to field (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Other
my: အခြား

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
