Scrape to field (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Allowed HTML tags
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ HTML ਟੈਗ
