Scrape to field (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Weekly
ps: اونيز

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Other
ps: نور

en: Text format
ps: متن بڼه
