Scrape to field (1.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Source URL
sk: URL adresa zdroja

en: Custom
sk: Vlastná

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Other
sk: Ostatné

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Attribute name
sk: Názov atribútu

en: HTML content
sk: Obsah HTML

en: Test configuration
sk: Testovať nastavenia

en: Text format
sk: Textový formát
