Scrape to field (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki
