Scrape to field (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Cancel
sq: Anulo

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Other
sq: Tjetër

en: Allowed HTML tags
sq: Tags e lejuar HTML
