Scrape to field (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Every hour
sv: Varje timma

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Source URL
sv: Källa till webbadress

en: Custom
sv: Anpassad

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Other
sv: Övriga

en: Cron settings
sv: Inställningar för schemalagd aktiviteter

en: Allowed HTML tags
sv: Tillåtna HTML-taggar

en: Text format
sv: Textformat
