Screensaver (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות
