Screensaver (1.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト
