Screensaver (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie
