Screenshot (1.0.8) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Save
az: Saxla

en: Block
az: Blok

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Crop
az: Məhsul

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
az: Faylların saxlanacağı yükləmə təyinatı daxilində isteğe bağlı alt kataloq. Əvvəlki və ya arxadakı tirləri daxil etməyin.
