Screenshot (1.0.8) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Save
be: Захаваць

en: Block
be: Блок

en: Screenshot
be: Здымак экрану (скрыншот)

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Crop
be: Абрэзка

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
be: Неабавязковы падкаталог унутры месца знаходжання загрузак, дзе будуць захоўвацца файлы. Не ўлучае папярэднія альбо замыкальныя слэшы.
