Screenshot (1.0.8) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པའི་ཡན་ལག་གི་འཇུག་སྣོད་དེ། ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བྱེད་སའི་ཡར་སྤྲོད་གནས་ཡུལ་དུ་ཡོད་དགོས། དེའི་འགོ་དང་མཇུག་ཏུ་ཡོ་ཤད་ཡོད་མི་ཉན།
